הטכנולוגיה החדשנית של נמל מספנות ישראל

מסופונים אישים

נמל מספנות ישראל צבר ידע רב בעבודה המקצועית לה נדרשים  סוכני המכס ואנשי חברות המניה. בשביל לייעל ולזרז עבורם את התהליכים כמו גם למנוע טעויות בזיהוי המטען, פיתחנו במיוחד עבורכם לקוחותינו מסופון אישי – פלטפורמה דיווח דיגיטלית, המאפשרת לכם לקבל בזמן אמת און ליין את כל המידע הרלוונטי עבור המטען שייבאתם לישראל.

המסופון מתממשק לכלל המערכות הטכנולוגיות הפועלות בנמל מספנות ישראל, שואב מהם בכל רגע נתון מידע על הסחורה , מיקומה בנמל, סטאטוס המיון ושילוחה מחוץ לשערי נמל מספנות ישראל. המסופון קל לשימוש ומקל את עבודתם של אנשי המקצוע האחראים על השגחת והובלת המטען מטעמכם. במקביל המסופון מאפשר לצוות המקצועי שלנו, לוודא ולפקח עבורכם באמצעות מערכות דיגיטליות מתקדמות,  שכלל הסחורה נפרקה מהאונייה. מיון הסחורה התבצע בדיוק בזריזות וביעילות, ולא קיימות כל טעויות בזיהוי שחרור ושילוח המטען מהנמל.

אם גם אתם מעוניינים ליהנות מהשירות  המעניק לכם תמונה כוללת על המטען, מידע איכותי שלא תוכלו לקבל מאף ספק חיצוני אחר, אנו ממליצים לכם לדרוש מכל סוכן מכס וחברת השגחה שעובדת כנציגה שלכם בנמל להשתמש  עוד היום במסופון הייעודי  שפיתחנו עבורכם.

המחשת עמוד הכניסה למסופון האישי של נמל מספנות ישראל

טכנולוגיות אבטחה

בנמל מספנות ישראל אנו לא מורידים מהסחורה שלכם את העיניים. בעידן בו האבטחה הפכה לקריטית מתמיד, החלטנו לשלב פתרון חדשני משולב בינה מלאכותית המאפשר לנו לזהות את כלל האוכלוסייה הפוקדת את הנמל ולוודא שאף גורם לא רצוי יחדור את שערינו. כמתקן אסטרטגי של מדינת ישראל בו נדרשת פעילות אבטחה מסווגת ורגישה, הטכנולוגיה החדשנית אותה הטמענו המתממשקת למערכות ביטחון חיצוניות, מאפשרת לנו לבצע בדיקה ביטחונית מהירה מבלי לעכב שלא לצורך את נהגי המשאיות והמטענים היוצאים משטח הנמל.