לקוחות ממליצים

רן חסדאי – טריידר פלדה:

 "כלקוח לא אעזוב אותם אף פעם, שכן חווית הלקוח שהם מעניקים הינה מספר אחת בישראל. לאורך שנים אני מקבל מנמל מספנות ישראל שירות ברמה בינלאומית. הסחורה מגיעה מהר ובלי פגיעות. הנהלת הנמל מקצועית ומבינה לעומק את צרכי העסקיים כלקוח. המנכ"ל תמיד נגיש ומדבר עמי בגובה העיניים. כלקוח אני מרגיש שרוח המפקד נושבת בחוזקה בכל שדרת הניהול הן בטיפול מול הלקוחות והן ברמה התפעולית. אפילו חוויתי מקרה בו הסחורה של אחד הספקים שלי התעכבה.  על אף שבאותה עסקה לא הייתי לקוח ישיר של הנמל , מנכ"ל הנמל נתן לי מענה מהיר ואדיב ועשה מעל ומעבר בשביל למנוע ממני הפסד כספי עצום. הוא דאג אישית  שהספק יקבל את הסחורה באותו היום! כזאת רמת שירות לא חוויתי בנמלים אחרים בישראל."

טל בר – גלם מתכות:

"ראוי לציון מיוחד שבנמל מספנות ישראל הצוות תמיד שם בשביל לעזור- ושיש עם מי לדבר, הכל פתיר. כך קרה שבעת הקורונה ספק סיני לא סיפק חומר שהוזמן ולכן נדרשנו למצוא במהירות סחורה חלופית. הצלחנו לאתר סחורה דומה בטורקיה- אך עלותה היתה הרבה יותר יקרה . הדרך היחידה עבורנו להוזיל את עלויות העסקה היתה לנסות ולשפר את מחיר ההובלה. על מנת לקבל הנחה בהובלה הינו צריכים לדאוג שכל הסחורה תרד מהאונייה בישראל תוך 6 שעות. האכפתיות של הנהלת נמל מספנות ישראל ממצבם העסקי של לקוחותיה הובילה לכך שהצוות של הנמל עבד יחד אתנו וביום שבת דאג לפרוק את כל הסחורה תוך 6 שעות ,האונייה יצאה לדרכה במועד ואנו קיבלנו את מחיר ההובלה הזול."

דורון גולדשטיין – אמבר:

"השירות של נמל מספנות ישראל איכותי ואני מאוד אוהב את צוות העובדים . לאחרונה החלה תחרות בענף, אך עדיין מבחינת שירות נמל מספנות ישראל מעניק את השירות ברמה הכי גבוהה שיש. הנמל פועל רצוף בשלוש משמרות ללא הפסקה. תמיד יש לנו אוזן קשבת ועם מי לדבר. המנכ"ל הינו איש חזון כל מה שחזה התממש, כיום הם פועלים לבניית ממגורה שבעתיד תהווה פתרון חשוב למשק"